فرمانداری نایین
خانه
1398/03/02 برگزاری جلسه ستاد هماهنگی و برنامه ریزی گرامیداشت سی امین سالگرد ارتحال ملکوتی بنیان گذار انقلاب اسلامی و یوم ا... 15 خرداد
برگزاری جلسه ستاد هماهنگی و برنامه ریزی گرامیداشت سی امین سالگرد ارتحال ملکوتی بنیان گذار انقلاب اسلامی و یوم ا... 15 خرداد همچنین برنامه ریزی مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس نیز در این جلسه انجام پذیرفت

جلسه ستاد هماهنگی و برنامه ریزی گرامیداشت سی امین سالگرد ارتحال ملکوتی بنیان گذار انقلاب اسلامی و یوم ا... 15 خرداد و همچنین برنامه ریزی مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس شهرستان نایین با حضور امام جمعه نایین ،فرماندار شهرستان و سایر مسئولین در محل فرمانداری شهرستان نایین برگزار گردید.

حجت الاسلام والمسلمین سجادی امام جمعه نایین در این جلسه عنوان نمود شعائر و مناسبت های مذهبی و ملی را باید گرامی بداریم و در جهت برگزاری باشکوه مراسمات در این ایام تمام تلاش خود را به کار گیریم چرا که این شعائر جزء سرمایه های ملی و مذهبی ماست و اگر به این ایام به طور خاص نپردازیم عزت و جایگاه بین المللی ما افت خواهد کرد. امام جمعه نایین افزود جمهوری اسلامی ایران توانسته با اقتدار ملت های مسلمان را با خود همراه کند و اگر در این راستا هزینه هایی نیز متحمل شویم منافعی را از جمله محبوبیت در میان ملت های مسلمان و آزادیخواهان جهان کسب کرده ایم. حجت الاسلام سجادی در ادامه با اشاره به عظمت و شکوه مراسم تشییع پیکر امام راحل گفت این موضوع نشان از اعتقاد به آرمان های انقلاب و اسلام در وجود مردم خدا جوی ایران اسلامی می باشد. ایشان در پایان خاطرنشان کرد مراسم های 14 و 15 خرداد و همچنین راهپیمایی روز جهانی قدس باید با شکوه برگزار گردد و بار دیگر با عمل به وظیفه خود در حفظ و حراست از اسلام و انقلاب و آرمان های امام راحل و خون شهیدان مشت محکمی بر دهان استکبار بزنیم .

فرماندار شهرستان نایین در ادامه این جلسه عنوان نمود بیداری امروز بسیاری از ملت ها از برکت انقلاب اسلامی و شجاعت و هدایت های امام خمینی «ره» می باشد و ما افتخار می کنیم که در راستای منویات مقام معظم رهبری گام بر می داریم . جمالی افزود عظمت و ماندگاری انقلاب اسلامی در بیانه گام دوم انقلاب توسط حضرت آقا به خوبی دیده شده و جهت حفظ این عظمت نقشه راه توسط معظم له ترسیم گردیده است که باید در این راستا گام برداریم.

فرماندار شهرستان نایین افزود ضمن اینکه رحلت امام راحل اتفاق ناگواری برای کلیه مسمانان و آزادیخواهان جهان بود اما پس از این اتفاق بر اساس قانون اساسی و آیین نامه های مجلس خیرگان رهبری شاهد یکی از بزرگترین تدبیر های انقلاب یعنی انتخاب حضرت آیت ا... خامنه ای به رهبری جمهوری اسلامی ایران بودیم که ادامه دهنده راه بنیان گذار کبیر انقلاب اسلامی می باشند. جمالی افزود امروز باید با حفظ وحدت و سرلوحه قرار دادن اخلاق مداری در امور مختلف اقدام نماییم. فرماندار شهرستان نایین در پایان ازاقشار گوناگون مردم فهیم شهرستان نایین دعوت نمود تا در مراسم ارتحال امام خمینی «ره» و راهپیمایی روز جهانی قدس با صلابت و با شکوه تر از سال گذشته شرکت نمایند.

درپایان این جلسه تصمیماتی جهت برگزاری هر چه باشکوه تر مراسم مذکور اتخاذ گردید.

 
تعداد بازدید: 18
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal