دولت و ملت، همدلی و هم زبانی استانداری اصفهان
صفحه اصلی
1398/07/18 استاندار اصفهان:  نقشه راه مقابله با آسیب های اجتماعی استان تدوین شود
استاندار اصفهان: نقشه راه مقابله با آسیب های اجتماعی استان تدوین شود
استاندار اصفهان اظهار داشت: نقشه راه مقابله با آسیب های اجتماعی توسط متخصصین، جامعه شناسان و مدیران ذیربط تهیه و تدوین شود تا در مسیر اجرایی شدن قرار گیرد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، دکتر عباس رضایی در هشتمین جلسه شورای اداری مشورتی توسعه پایدار استان که با حضور معاونین استاندار، تعدادی از استانداران و مدیران سابق اصفهان و مشاورین و با دستور جلسه نقش مباحث فرهنگی درتوسعه پایدار استان برگزار شد، اظهار داشت: مسائل فرهنگی، اجتماعی و سیاسی را نباید به مسائل امنیتی گره بزنیم زیرا این موضوع می تواند بر توسعه متوازن و پایدار استان تأثیرگذار باشد.

وی ادامه داد: گروه های مختلفی در زمینه آسیب های اجتماعی در استان اصفهان فعالیت دارند که باید استراتژی های خاصی به آنها داده شود.

استاندار اصفهان تاکید کرد: کمیته ای با حضور گروه جامعه شناسی دانشگاه اصفهان و مدیران ذیربط حوزه های فرهنگی باید تشکیل گردد تا کارشناسان طرح و برنامه ریزی مدونی برای حل مسائل و آسیب های اجتماعی ارائه نمایند تا بدین طریق نقشه راه مقابله با آسیب های اجتماعی با در نظر گرفتن نظرات و پیشنهادات این کمیته تهیه و تدوین گردد.

شایان ذکر است اعضای جلسه نقطه نظرات و پیشنهادات خود را به جلسه ارائه نمودند.

تعداد بازدید: 124
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری استان اصفهان میباشد.
Powered by DorsaPortal