دولت و ملت، همدلی و هم زبانی استانداری اصفهان
صفحه اصلی
1398/07/18 کاهش 13 درصدی تصادفات منجر به فوت در استان در سال جاری
کاهش 13 درصدی تصادفات منجر به فوت در استان در سال جاری
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان گفت: با ارائه راهکارهای متعدد در خصوص ایمن سازی جاده ها در شورای ترافیک استان و کمیسیون ایمنی راه ها، شاهد کاهش 13 درصدی تصادفات منجر به فوت در استان در سال جاری هستیم.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، حجت الله غلامی اظهار داشت: کمسیون ایمنی راه ها همزمان با شورای ترافیک استان اصفهان برگزار می شود تا رفاه و آرامش مطلوبی برای مردم در جاده های استان برقرار گردد.

وی ادامه داد: راهکارهای متعددی برای ایمن سازی جاده ها در این شوراها به بحث و تبادل نظر گذاشته شد که در نهایت توانستیم تصادفات منجر به فوت در سال جاری را 13 درصد کاهش دهیم.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان تاکید کرد: همکاری های خوبی بین نهادهای مختلف از جمله نیروی انتظامی، راهور، اورژانس و پزشک قانونی وجود دارد و برنامه های مبتکرانه ای نیز در این خصوص پیش بینی شده است.

وی با بیان اینکه آموزش فرهنگ ترافیک در اولویت قرار گرفته است اضافه کرد: در آینده جلسه ای نیز با تمامی شرکت های بیمه برگزار می شود تا به منظور تشویق موتورسواران از کلاه ایمنی و اصلاح رفتار ترافیکی آنها، به راکبان موتورسیکلت، کلاه ایمنی رایگان اهدا می شود.

غلامی خاطرنشان کرد: کلانشهرها موظف هستند طرح جامع حمل و نقل خود را به تصویب شورای ترافیک کشور برسانند.

وی خاطرنشان کرد: با وجود ارسال به موقع این طرح از سوی مسئولان اصفهانی به شورای ترافیک کشور، متأسفانه اشکالاتی به آن وارد و برای مدیریت استان باز پس فرستاده شد در همین راستا طرح جامع حمل ونقل اصفهان مورد بازبینی قرار می گیرد تا ظرف 15 ماه آینده دوباره به شورای ترافیک کشور ارسال گردد.

تعداد بازدید: 83
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری استان اصفهان میباشد.
Powered by DorsaPortal