دولت و ملت، همدلی و هم زبانی استانداری اصفهان
صفحه اصلی
1398/04/19 استاندار اصفهان در بازدید از بیمارستان صحرایی شهید  صدوقی: احداث، توسعه و تجهیز بیمارستان های صحرایی ضروری است
استاندار اصفهان در بازدید از بیمارستان صحرایی شهید صدوقی: احداث، توسعه و تجهیز بیمارستان های صحرایی ضروری است
استاندار اصفهان در بازید از بیمارستان صحرایی شهید صدوقی اصفهان گفت: با توجه به حادثه خیر بودن کشور، احداث، توسعه و تجهیز بیمارستان های صحرایی ضروری است.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، دکتر عباس رضایی در بازدید از بیمارستان صحرایی شهید صدوقی اصفهان اظهار داشت:  استان اصفهان در مواجه با هرگونه بحران چه در زمان جنگ و چه بحران های طبیعی، در امدادرسانی پیشرو بوده و به خاطر همین حضور فعال مأمن و امید استان های کشور محسوب می شود.

وی ادامه داد: ایران، کشوری حادثه خیز است و به لحاظ موقعیت چغرافیایی نیز شاهد وقوع بلایاهای طبیعی بسیاری است به همین دلیل از پرنسل بیمارستان شهید صدوقی اصفهان برای احداث بیمارستان صحرایی تقدیر و تشکر می کنم و از همه دستگاه های ذیربط نیز تقاضا دارم تا هرگونه هماهنگی لازم را برای توسعه و تجهیز این بیمارستان داشته باشند.

استاندار اصفهان ضمن یادآوری وقوع بلایای طبیعی در ماه های ابتدایی سال جاری،گفت: در فروردین ماه امسال، استان اصفهان شاهد انواع بلایای طبیعی همچون سیل، برف و کولاک و بهمن و همچنین طوفان بودکه مدیریت بحران استان توانست علاوه بر رسیدگی و کنترل وضعیت، به امدادرسانی به استان‌های حادثه دیده مانند گلستان، لرستان و خوزستان نیز بپردازد.

وی افزود: با همدلی و هماهنگی می‌توان در استان به تجهیز امکانات دست یافت و به عنوان استان معین در امدادرسانی به استان تهران و استان های همجوار به خوبی عمل کرد.

منصور شیشه فروش، مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان نیز در ادامه این بازدید یادآور شد: تجهیز و توسعه بیمارستان‌های صحرایی و سیار یکی از رویکردهای مهم مدیریت بحران محسوب می‌شود.

وی افزود: در همین راستا بیمارستان صحرایی شهید صدوقی اصفهان تاکنون اقدامات و کمک‌های بسیاری به مردم حوادث دیده در بلایایی طبیعی در استان‌های کرمانشاه، لرستان و گلستان کرده است.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان: تمامی دستگاه‌های امدادی مکلف هستند که از امکانات موجود خود در مواقع بحران استفاده کنند.

وی در پایان با اشاره به سفر اخیر رییس سازمان مدیریت بحران کشور به اصفهان خاطرنشان کرد:  این مقام مسئول پس از استماع گزارش های فعالیت های انجام شده تویط مسئولان از تلاش‌های استاندار و مجموعه مدیریت بحران استان بمنظور کنترل سیل اخیر در استان و امدادرسانی مطلوب به استان‌های لرستان، گلستان و خوزستان تقدیر کرد.

تعداد بازدید: 77
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری استان اصفهان میباشد.
Powered by DorsaPortal