دولت و ملت، همدلی و هم زبانی استانداری اصفهان
صفحه اصلی
1398/04/13 معاون توسعه مدیریت و منابع  استانداری اصفهان:بازنگری در قوانین گزینش در ادارات ضروری است
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری اصفهان:بازنگری در قوانین گزینش در ادارات ضروری است
معاون توسعه و مدیریت منابع استانداری اصفهان به لزوم بروز رسانی قوانین گزینش نیز اشاره کرد و یادآور شد: گزینشگران باید در دستگاه های اجرایی از آموزش های لازم برخوردار باشند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، دکتر ایوب درویشی در شورای هم اندیشی مدیران گزینش دستگاه های اجرایی استان اظهار داشت: کار گزینش بسیار سخت و طاقت فرساست زیرا انتظارات بسیاری از گزینشگران دستگاه های اجرایی وجود دارد که فعالیت آنها را سنگین تر می کند.

وی ادامه داد: گزینش و مصاحبه با افراد برای استخدام در دستگاه های اجرایی امری واجب و تجربه شده است که در تمام دنیا وجود دارد و لازم است از شیوه های حرفه ای و بروز آنها در چارچوب قوانین انقلاب اسلامی استفاده شود.

 معاون توسعه و مدیریت منابع  استانداری اصفهان فرمان هشت ماده ای امام خمینی (ره) منشور اجرایی خوبی برای گزینشگران دانست و افزود: گزینشگران باید در دستگاه های اجرایی از آموزش های لازم برخوردار باشند.

درویشی به لزوم بروز رسانی قوانین گزینش نیز اشاره کرد و یادآور شد: معیارهای گزینش افراد در ادارت باید بروزرسانی شود و گزینشگران نیز در فرآیند استخدام از تنگ نظری و تحجر به دور باشند تا شاهد سازمان های کارآمد و بروز باشیم.

حسین همراهی، دبیر هیئت مرکزی گزینش وزارت کشور نیز در ادامه ضمن تشکر از درایت و مدیریت هسته گزینش استانداری اصفهان تصریح کرد: این نهاد همواره در بازرسی ها و ارزیابی های سرزده وزارت کشور توانسته جایگاه بسیار خوبی را کسب کند که جا دارد از تلاشگران آن در استانداری اصفهان تقدیر و تشکر به عمل آید.

وی اضافه کرد: فعالیت و حضور بانوان در عرصه های اجتماعی بسیار مهم است که البته استفاده از ظرفیت های بانوان در پست های مختلف استان اصفهان به خوبی مشاهده می شود.

دبیر هیئت مرکزی گزینش وزارت کشور به دیدارهای خود با برخی از جانبازان هشت سال دفاع مقدس اشاره کرد و گفت: این رزمندگان همچنان تاکید داشتند از تفکر انقلابی خود تا پای جان دست نخواهند کشید که این موضوع باید در نگاه گزینشگران نیز وجود داشته باشد.

وی ادامه داد: پیشنهاد می کنم مدیر منابع انسانی دستگاه ها نیز عضو هسته گزینش آن مجموعه باشد تا از نزدیک، تلاش های گزینشگران را در انتخاب افراد در زمان استخدام مشاهده کنند.

همراهی با بیان اینکه از کارشناسان بازنشسته هسته های گزینش نیز به عنوان مشاور استفاده خواهیم کرد، یادآور شد: این افراد تجربه های خوبی دارند که می تواند برای دستگاه های اجرایی کمک کننده باشد.

وی خاطرنشان کرد: قانون گزینش فعلی نیازمند بازنگری است و باید با توجه به نیازهای دستگاه های اجرایی و دراستای خردورزی و چارچوب های نظام باز تعریف شود.

گفتنی است در این نشست از زحمات مهدی علیخانی، مدیر هسته گزینش استانداری اصفهان که به تازگی بازنشسته شده است توسط اعضای شورای هم اندیشی مدیران گزینش استان تقدیر و تشکر شد.

تعداد بازدید: 82
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری استان اصفهان میباشد.
Powered by DorsaPortal