دولت و ملت، همدلی و هم زبانی استانداری اصفهان
صفحه اصلی
1398/04/13 معاون هماهنگی امور اقتصادی  استانداری اصفهان: صادرات به عنوان راهبرد اصلی مدیریت استان است
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان: صادرات به عنوان راهبرد اصلی مدیریت استان است
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان بزرگ‌ترین مشکل صنعتگران سیمان را نبود صادرات این محصول به خارج از کشور دانست و گفت: صادرات به عنوان راهبرد اصلی مدیریت استان است.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، دکتر سیدحسن قاضی عسگر در نشست باتعدادی از مدیران صنعت سیمان استان، بزرگ‌ترین مشکل صنعتگران سیمان را نبود صادرات این محصول به خارج از کشور دانست و اظهار داشت: با وجود تولید زیاد، کارخانه‌های سیمان با مشکل صادرات و نیز افزایش هزینه‌ها روبرو هستند.

وی همچنین مسائل مرتبط با حمل و نقل فرآورده سیمان به بازار داخلی را از دیگر مشکلات صاحبان این صنعت  برشمرد و گفت: گسترش حمل و نقل ریلی در این زمینه باید موردتوجه و پیگیری باشد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان بیان کرد: صادرات به عنوان راهبرد اصلی مدیریت استان است و در راس برنامه‌ها قرار دارد چرا که معتقدیم برای خروج استان از رکود، صادرات باید محور اصلی قرار بگیرد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت اصفهان نیز در ادامه این نشست با بیان اینکه سیاست کشور درباره حمل و نقل ریلی و جاده‌ای باید اصلاح شود، افزود: هزینه حمل و نقل ریلی گران‌تر از جاده‌ای است.

اسرافیل احمدیه خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه شمار کامیون‌ها محدود است و هزینه‌های تن کیلومتری را شاهد هستیم باید راهی برای ارزان‌تر شدن حمل و نقل ریلی اندیشیده شود.

تعداد بازدید: 43
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری استان اصفهان میباشد.
Powered by DorsaPortal