دولت و ملت، همدلی و هم زبانی استانداری اصفهان
صفحه اصلی
1398/03/18 استاندار اصفهان: کانون کارشناسان رسمی دادگستری استان ظرفیت ارزشمندی دارد
استاندار اصفهان: کانون کارشناسان رسمی دادگستری استان ظرفیت ارزشمندی دارد
استاندار اصفهان با بیان اینکه کانون کارشناسان رسمی دادگستری استان ظرفیت ارزشمندی دارد، گفت: مردم انتظار دارند اعضای این کانون با حل اختلاف‌های حقوقی از ارجاع پرونده‌ها به دستگاه قضائی، جلوگیری و به کاهش آمار پرونده‌ها کمک کنند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و اموربین الملل استانداری اصفهان، دکترعباس رضایی در جمع هیأت مدیره کانون کارشناسان با اشاره به ظرفیت ارزشمند این نهاد در استان، اظهار داشت: هر چقدر آمار پرونده‌های قضائی کم شود هزینه‌های نظام و مردم نیز کاهش می‌یابد و آرامش در جامعه تقویت می‌شود.

وی با بیان اینکه کارشناسان رسمی دادگستری امین مردم هستند، تصریح کرد: مردم انتظار دارند اعضای این کانون با حل اختلاف‌های حقوقی از ارجاع پرونده‌ها به دستگاه قضائی، جلوگیری و به کاهش آمار پرونده‌ها کمک کنند.

استاندار اصفهان همچنین استفاده از ظرفیت کانون کارشناسان رسمی دادگستری برای تقویت سازمان‌های مردم نهاد را خواستار شد و گفت: حضور اعضای این کانون در سازمان‌های مردم نهاد می‌تواند به کاهش ناهنجاری‌های اجتماعی و فرهنگی در جامعه کمک کند.

وی اظهار داشت: عضویت اعضای کانون کارشناسان دادگستری در این سازمان‌ها می‌تواند در افزایش آگاهی مردم برای پیشگیری از جرایم نیز تأثیرگذار باشد.

در این نشست، اعضای هیأت مدیره کانون کارشناسان رسمی دادگستری اصفهان با ارائه گزارشی در باره اقدام‌های انجام شده، آمادگی خود را برای کمک به مدیریت استان در جهت استقرار عدالت در جامعه اعلام کردند.

گفتنی است حجت الله غلامی، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان همراهی و هماهنگی کانون کارشناسان رسمی دادگستری با مدیریت استان را حائز اهمیت خواند و خاطرنشان کرد: این نهاد می تواند به مدیریت ها کمک کند.

تعداد بازدید: 93
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal