دولت و ملت، همدلی و هم زبانی استانداری اصفهان
صفحه اصلی
1398/03/12 به ریاست معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان،  کارگروه تخصصی امور زیربنایی و شهرسازی استان برگزار شد
به ریاست معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان، کارگروه تخصصی امور زیربنایی و شهرسازی استان برگزار شد
کارگروه تخصصی امور زیربنایی و شهرسازی استان به ریاست معاون مهندس غلامی و با دستور کار طرح ساماندهی گذر آقا نجفی و شهرک صنعتی محمود آباد برگزار شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، مهندس حجت اله غلامی در جلسه کارگروه تخصصی امور زیربنایی و شهرسازی استان با اشاره به طرح ساماندهی گذر آقا نجفی، اظهارداشت: ساماندهی این گذر باید در راستای ارتقای کیفی بافت تاریخی صورت گیرد.
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان با بیان اینکه کاهش ترافیک میدان نقش جهان و ارائه راهکارهای جایگزینی برای عبور و مرور باید مورد توجه قرار گیرد، افزود: احداث پارکینگ در خیابان های حافظ و سپاه برای رفع بخشی از نیازهای ترافیکی و بررسی گذرهای جایگزین باید در طرح پیشنهادی در نظر گرفته شود.
وی به طرح ارائه شده شهرداری همراه با ساماندهی بدنه گذر و راهکارهای ترافیکی اشاره کرد و افزود: این طرح برای تصویب به شورای برنامه ریزی استان و در صورت تصویب در این شورا به شورای عالی معماری و شهرسازی کشور ارسال خواهد شد.
غلامی در خصوص مشکلات شهرک صنعتی محمود آباد ، طرح ساماندهی این شهرک و قرار گیری آن در شعاع 50 کیلومتری شهر اصفهان، اظهارداشت: براساس نظرات کارشناسان، کارگروه زیربنایی مخالف الحاق 270 هکتار اراضی مجاور شهرک به شهرک صنعتی محمود آباد است و مشاغل موجود نیز باید ساماندهی گردد.
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان با بیان اینکه واحدهای احداث شده در این شهرک قبل از سال 74 با تعامل با سازمان محیط زیست تثبیت خواهند شد، افزود: واحدهای صنعتی که بین سال های 74 تا 85 ساخته شده اند با اعمال تبصره یک ماده یک و با تعامل با محیط زیست حفظ خواهند شد.
وی اضافه کرد: واحدهای صنعتی که پس از سال 85 احداث شده اند مشمول اعمال قانون خواهند شد.
حجت اله غلامی خاطر نشان کرد: این مصوبات برای تصویب نهایی به شورای برنامه ریزی استان ارسال خواهد شد.

تعداد بازدید: 44
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal