دولت و ملت، همدلی و هم زبانی استانداری اصفهان
صفحه اصلی
1398/03/04 فرماندار اردستان:
فرماندار اردستان:
منقاشات شهردار وشورای اسلامی در انذار عمومی را خیلی به مصلحت نمی دانم

فرماندار شهرستان اردستان گفت: منقاشات شهردار وشورای اسلامی در انذار عمومی را خیلی  به مصلحت نمی دانم و اگر  مردم از این مسائل خوشحال می شوند بدانید در جهت رضایت مندی مردم حرکت می کنند ولی ما استقبال نمی کنیم.

حمیدرضا تاملی به انجام تغییرات در فرمانداری اردستان اشاره کرد و گفت: تغییرات در فرمانداری مفید بوده و با اختصاص دو معاونت تخصصی کارها بهتر به پیش می رود

وی به اجرای یک سری طرح های نظارتی بر روی علملکرد دستگاه های اجرایی شهرستان اشاره کردو افزود:  دستورالعمل های لازم به دستگاه های اجرایی برای پی گیری اهداف برنامه ریزی شده ابلاغ شده است و میزان تحقق رسیدن به این اهداف بررسی خواهد شد.

فرماندار اردستان در ادامه به تغییرات صورت گرفته در سطح دستگاه های اجرایی شهرستان اشاره کرد و گفت: تغییرات قطعا سیاسی هم خواهد بود و سیاست یک واقعیتی است و شما نمی توانید بگوئید نیست و حامیان مهم هستند حزب طرف مهمه  و عملکرد هم مهم است و در همین فضا سال گذشته 26 انتصاب داشتیم و هر دو هفته یک بار امار قابل توجه است.

تاملی خاطرنشان کرد: تغییرات مفید بوده و به سمت حرفه ای کردن و نظارت بیشتر بر سیستم حرکت کردیم.

وی در ادامه به با بیان اینکه منقاشات شهردار وشورا در انذار عمومی را خیلی  به مصلحت نمی دانم تصریح کرد:  ولی خب این سلیقه دوستان است و در کل نمی خواهیم فضای گفتگو را ببندیم و اینها یک موضوع سلیقه ای است و نمی توان با انها دستوری برخورد کرد و شما باید ببینی بازتاب مخاطب در جامعه به چه شکل اس و مردم از این موضع گیری های چقدر خوشحال می شوند و چقدر ناراحت که اگر خوشحال می شوند بدانید در جهت رضایت مندی مردم حرکت می کنند ولی ما استقبال نمی کنیم.

فرماندار اردستان به بیان اینکه به شهردار اردستان گفته شده که هر خرابه ای که نماد ویرانی، افسردگی و محل تجمع بزهکار و معتاد و تهدید علیه سلامت است صاف شود افزود: در این زمینه حمایت دادستان و شورای تامین نیز وجود دارد.

تأملی به اخذ مجوز جهت احداث مجتمع دامداری مهاباد در سال گذشته اشاره کرد و ادامه داد:  الان مدیرعامل دامداری مهاباد باید پاسخگو باشد چون زمین را دریافت کرده اند ولی اقدامی صورت نگرفته و شهرداری وشورای شهر مهاباد هم باید وارد عمل بشوند.

وی در خصوص طرح های صنعتی چندین ساله شهرستان گفت: به کارخانه  فولاد ساوجی فرصت داده شده که تا پایان سال نسبت به بهره برداری آن فرصت دارد و جواز تاسیس ان دیگر تمدید نخواهد شد که قول افتتاح در مرداد ماه را داده است

فرماندار اردستان با ابراز نارضایتی نسبت به نوع تعامل اصناف با مردم، با بیان اینکه متولیان نظرات هم باید بهتر عمل کنند تصریح کرد: در این راستا بازرسی اصناف را تشکیل دادیم و با کمک نماینده محترم مردم شهرستان در مجلس اداره تعزیرات حکومتی اردستان از شهرستان نطنز جدا و مسئول مستقل خواهد داشت.

تأملی با بیان اینکه بنده به صراحت اعلام کرده ام زمانی از کمیسیون تعزیرات شهرستان راضی هستم که چند واحد به عنوان گران فروشی بسته شوند افزود: اگر فردی ادعا کرده که از فرمانداری تماس گرفتند و با متخلفین برخورد نشود حرف بیهوده ای گفته شده است.

وی خاطرنشان کرد: منصفانه ترین تحلیل در وضعیت موجود ضعف و عدم اقتدار عمل دولتی در بخش نظارت، عدم فرهنگ درست مصرف در شرایط خاص توسط مردم همراه با بی انصافی کسبه نقش دارد

فرماندار اردستان با بیان اینکه باید منفعت عمومی را به منفعت شخصی ترجیح بدهیم و مدل حرکتمان منافع حداکثری باشد تصریح کرد: یعنی کاری انجام بدهیم که بیشتر مردم منفعت ببرند و هر کجا منافع عمومی باشد ان را بر منافع شخصی ترجیح خواهیم داد.

تاملی با بیان اینکه امروز هر کسی به فرمانداری مراجعه می کند و به یک جریان سیاسی انتصاب دارد انتظار دارد زودتر با فرماندار ملاقات داشته باشد گفت: من فکر میکنم اولین باری است که در تاریخ فرمانداری اردستان اتاق فرماندار پاتوق هیچ جریان سیاسی نیست و یک عده ناراحتی ها از تاملی بخاطر این است.

وی با اشاره به اینکه در سنوات گذشته بر اساس اینکه چه کسی حاکم بوده است بالاخره یک حیاط خلوتی بوده و اینجا طرف مراجعه می کند و منتظر است پشت اتاق ما حالا نفر اول جریان باشد یا نفر اخر و من اصلا کار ندارم و این باعث ناراحتی شده است و من دارم هزینه این تغییر فرهنگی را می دهم و شما هم باید بیاید در این مسیر حرکت کنید.

 
تعداد بازدید: 42
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری استان اصفهان میباشد.
Powered by DorsaPortal