دولت و ملت، همدلی و هم زبانی استانداری اصفهان
صفحه اصلی
1398/02/24 استاندار اصفهان:  همدلی، همزبانی و وفاق بین مسوولان شهرستان شاهین شهر و میمه در تمام سطوح فرصت خوبی برای خدمت بیشتر به این منطقه است
استاندار اصفهان: همدلی، همزبانی و وفاق بین مسوولان شهرستان شاهین شهر و میمه در تمام سطوح فرصت خوبی برای خدمت بیشتر به این منطقه است
دکتر عباس رضایی در آیین تکریم و معارفه فرماندار شاهین شهر و میمه اظهارداشت: همدلی، همزبانی و وفاق بین مسوولان این شهرستان در تمام سطوح فرصت بسیار مناسبی است که تلاش بیشتری برای ارائه خدمت صورت گیرد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، دکترعباس رضایی در آیین تکریم و معارفه فرماندار شاهین شهر، با اشاره به شرایط جنگ اقتصادی و تحریم های دشمنان ، اظهارداشت: نباید در این شرایط تمام خواسته ها و انباشت هایی که در طول چندین سال گذشته به وجود آمده را از دولت توقع حل و فصل آن را داشت.
عباس رضایی با تاکید بر اینکه مسوولان باید خود را از آن مردم و آنها را از خود بدانند، افزود: مدیران باید براساس برادری، برابری، احترام متقابل، احترام براساس آموزه های دینی و مسائل اخلاقی و در چهارچوب های مقررات جمهوری اسلامی عمل کنند.
استاندار اصفهان اظهارداشت: امسال، سال انتخابات و وفاق است و ضرورت دارد که همدلی و هماهنگی بیش از پیش ایجاد و از طرح مسائل بی جا و بی جهت خودداری شود.
رضایی با اشاره به شرایط شاهین شهر، اظهارداشت: خوشبختانه مسائل منطقه ای در این شهرستان برجسته نشده و ملی گرایی و ملی نگری مسوولان این شهرستان، براساس شناخت خوبی که از مسائل و مشکلات دولت و دولتمردان دارند مشاهده می شود.
استاندار اصفهان با اشاره به اینکه در نظام مقدس جمهوری اسلامی مناصب و پست ها افتخار خدمت به مردم است، اظهارداشت: شهرستان بزرگ شاهین شهر و میمه از جمله شهرستان هایی است که ظرفیت های خوبی دارد و نیازمند استفاده و بهره گیری از این ظرفیت هاست.
وی با اشاره به اینکه همدلی، همزبانی و وفاق بین مسوولان این شهرستان در سطح اداری، انتظامی و قضایی و ائمه جمعه شهرستان ها فرصت بسیار مناسبی است که تلاش بیشتری برای ارائه خدمت صورت گیرد، افزود: فرماندار شهرستان باید ساده زیستی و همراهی با مردم را فراموش نکند و کرامت، شان و احترام مراجعه کنندگان را رعایت نماید.
عباس رضایی احداث متروی شاهین شهر به اصفهان را یکی از مهمترین و اصلی ترین اقدامات این شهرستان برشمرد و تصریح کرد: زیرساخت های این طرح مهم در استانداری آماده است و لازم است فرماندار و شهردار شاهین شهر به اجرای این طرح ریلی در سالجاری جامه عمل پوشیده شود.
رضایی تاکید کرد: فرماندار شهرستان باید در سال رونق تولید، به موضوع اشتغال جوانان و فعالیت حداکثری واحدهای تولیدی و اشتغال آفرین در همه شهرک‌های صنعتی به‌ویژه شهرک صنعتی مورچه‌خورت توجه مضاعف نماید.
استاندار اصفهان با تاکید بر اینکه فرماندار جدید باید نگاه ویژه به خانواده‌های معظم شهیدان، جانبازان و ایثارگران داشته باشد، افزود: توجه ویژه به استفاده از ظرفیت بانوان در امور و مناصب مدیریتی در این شهرستان ضروری است.
گفتنی است در پایان این آیین اسفندیار تاجمیری به عنوان سرپرست فرمانداری شاهین شهر معرفی و از خدمات علیرضا بصیری فرماندار سابق این شهرستان تجلیل شد.
تعداد بازدید: 2630
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal