دولت و ملت، همدلی و هم زبانی استانداری اصفهان
صفحه اصلی
1398/02/23 استاندار اصفهان:  آزادکردن زندانیان مالی غیر عمد وظیفه ی الهی و انسانی است
استاندار اصفهان: آزادکردن زندانیان مالی غیر عمد وظیفه ی الهی و انسانی است
دکترعباس رضایی اظهارداشت: آزادکردن زندانیان مالی غیر عمد وظیفه ی الهی و انسانی است و از مردم خیر و متدین استان می خواهم که در این امر خداپسندانه پیشگام باشند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، دکتر عباس رضایی در بازدید از اداره کل زندان ها و اقدامات تأمینی و تربیتی استان اصفهان که با همراهی معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری و تعدادی از مدیران و به منظور بررسی مسائل و مشکلات زندان مرکزی اصفهان صورت گرفت، اظهارداشت: افرادی در این ندامتگاه حضور دارند، هرکدام می تواند در جهت رونق کشور و جامعه در ابعاد مختلف موثر باشند.
استاندار اصفهان با بیان اینکه ماه مبارک رمضان، ماه رحمت، مغفرت و بخشش است، افزود: اگر بخواهیم در این ماه مشمول رحمت الهی باشیم باید کمک نمود که برخی جوانانی که بر اثر مشکلات مالی در این مکان به سر می برند آزاد شوند.
عباس رضایی افزود: مردم فهیم و بزرگوار استان در تمام صحنه ها، مهربانی و سخاوت خود را به نمایش گذاشتند و امیدواریم که در ماه رحمت و مغفرت الهی نیز در جهت آزادنمودن مددجویان قدم بردارند و خانواده های آنان را شاد کنند که مطمئنا با عنایت خداوند متعال مشمول بخشش، مغفرت و عفو الهی قرار خواهند گرفت.
رضایی افزود: علاوه بر اینکه آزادکردن زندانیان مالی غیرعمد در بند وظیفه ی الهی و انسانی است، هر کدام از این افراد می توانند با توجه به مشکلات اقتصادی کشور که ناشی از تحریم ها و جنگ اقتصادی دشمنان است، در بعد اقتصادی جامعه نیز موثر باشند.
استاندار اصفهان از مردم خیر و متدین استان که توانایی مالی دارند خواست که در امر خداپسندانه آزاد نمودن زندانیان مالی پیشگام باشند و برگ زرین دیگری را در صفحه پرافتخار اصفهان رقم زنند.
شایان ذکر است در خصوص جابجایی زندان مرکزی، اعتبارات، اختصاص یک دستگاه آمبولانس و تامین تجهیزات آتش نشانی بحث و بررسی شد و تصمیمات لازم اتخاذ گردید.
تعداد بازدید: 67
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری استان اصفهان میباشد.
Powered by DorsaPortal