دولت و ملت، همدلی و هم زبانی استانداری اصفهان
صفحه اصلی
1398/02/23 استاندار اصفهان در دیدار ائمه جمعه، شهرداران و رؤسای شورای های اسلامی بخش کوهپایه: مدیران این بخش باید جذب و تشویق سرمایه گذار را به منظور افزایش تولید در دستور کار خود قرار دهند
استاندار اصفهان در دیدار ائمه جمعه، شهرداران و رؤسای شورای های اسلامی بخش کوهپایه: مدیران این بخش باید جذب و تشویق سرمایه گذار را به منظور افزایش تولید در دستور کار خود قرار دهند
دکتر عباس رضایی اظهارداشت: مدیران بخش کوهپایه باید جذب و تشویق سرمایه گذار به منظور افزایش تولید و ایجاد اشتغال در منطقه را در دستور کار خود قرار دهند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان؛ دکترعباس رضایی در دیدار ائمه جمعه، شهرداران و رؤسای شورای های اسلامی بخش کوهپایه برلزوم جذب و تشویق سرمایه گذار به منظور افزایش تولید در این بخش تاکید کرد و اظهارداشت: مدیران این بخش باید در سال جاری تمامی هم و غم خود را برای حفظ واحدهای تولیدی و ایجاد چند واحدتولیدی و صنعتی با توجه به شرایط منطقه بکار گیرند.
استاندار اصفهان با بیان اینکه امسال با توجه به سیل اخیر و خسارات وارده نباید از دولت انتظار کمک داشت، افزود: بمنظور افزایش اشتغال، زمین مورد نیاز در اختیار متقاضیان قرار می گیرد و هرگونه حمایتی از سرمایه گذاران صورت خواهد گرفت.
عباس رضایی با بیان اینکه معتقدم امروز کسی که یک شغل ایجاد کند قهرمان واقعی است، افزود: وظیفه ی دولت ها ایجاد سلامت و امنیت در جامعه است و باید برای افزایش تولید و اشتغال در جامعه از بخش خصوصی کمک گرفت.
گفتنی است اعضا حاضر در جلسه نیز مسائل و مشکلات شهرهای کوهپایه، تودشک و سگزی را مطرح و در این خصوص تصمیمات لازم اتخاذ گردید.
تعداد بازدید: 61
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal