دولت و ملت، همدلی و هم زبانی استانداری اصفهان
صفحه اصلی
1398/01/27 استاندار اصفهان تاکید کرد :  واگذاری امور به بخش خصوصی باید در دستگاه ها نهادینه شود
استاندار اصفهان تاکید کرد : واگذاری امور به بخش خصوصی باید در دستگاه ها نهادینه شود
دکتر عباس رضایی اظهارداشت: ایجاد تفکر واگذاری امور به بخش خصوصی باید مورد توجه جدی قرار گیرد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، دکتر عباس رضایی در دیدار با رئیس و اعضای اتاق بازرگانی استان اظهارداشت: ذات اقتصاد ترسو بودن است و همین امر سبب می شود که سرمایه گذاران در بحث تولید و اشتغال ریسک کمتری داشته باشند که با توجه به شرایط کنونی لازم است ورود جدی تری صورت گیرد.
استاندار اصفهان با بیان اینکه برای اقتصاد باید الگوی مناسبی وجود داشته باشد، افزود: بایستی الگو براساس موازین و واقعیت ها پیاده و اجرا شود.
عباس رضایی افزود: اقتصاد دستوری نیست و باید در نظر داشته باشیم که اقتصاد سیاسی و سیاست اقتصادی دو مقوله ای هستند که باید از هم تفکیک و مدیریت شوند.
استاندار اصفهان وظیفه استانداری را سیاستگذاری، هماهنگی، نظارت و برنامه ریزی خواند و افزود: باید از ظرفیت اتاق بازرگانی و بخش خصوصی برای رفع مشکلات بخش تولید استفاده شود .
وی با بیان اینکه نباید تنها به برگزاری جلسات اکتفا نمود، افزود: باید در هر جلسه مسائل و مشکلات تولید و اشتغال احصا شود تا با حضور مدیرکل مربوطه، پیشنهادات لازم ارائه گردد تا بتوانیم در راستای کاهش نرخ بیکاری و افزایش تولید در استان قدم برداریم.
عباس رضایی با تاکید بر اینکه باید با هماهنگی، هم افزایی و همدلی مسائل به پیش رود، افزود: باید مرحله به مرحله مسائل و مشکلات احصا گردد چرا که برخی از مسائل پیچیدگی های خاص خود را دارد و باید برای رفع این مشکلات همکاری لازم در بخش های مختلف صورت گیرد.
مدیر ارشد استان همچنین بر لزوم ایجاد تفکر واگذاری امور به بخش خصوصی تاکید کرد و افزود: باید استارت آپ ها به معنای واقعی دیده شوند و ظرفیت های شرکت های دانش بنیان نیز جدی گرفته شود.

تعداد بازدید: 2451
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری استان اصفهان میباشد.
Powered by DorsaPortal