دولت و ملت، همدلی و هم زبانی استانداری اصفهان
صفحه اصلی
1398/01/26 استاندار اصفهان تاکید کرد: مسوولان باید برای تحقق دولت الکترونیک با یکدیگر همکاری بیشتری داشته باشند
استاندار اصفهان تاکید کرد: مسوولان باید برای تحقق دولت الکترونیک با یکدیگر همکاری بیشتری داشته باشند
دکتر عباس رضایی با اشاره به اینکه اصفهان هنوز تا اجرای کامل دولت الکترونیک فاصله دارد، اظهارداشت: مسوولان باید برای تحقق این امر مهم با یکدیگر همکاری بیشتری داشته باشند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، دکتر عباس رضایی در جلسه کارگروه توسعه دولت الکترونیک استان اظهارداشت: استان اصفهان علیرغم اینکه از ظرفیت ها و زیرساخت های خوبی برخوردار است ولی در زمینه دولت الکترونیک، از سایر استان ها عقب تر است.
وی با بیان اینکه استان اصفهان هنوز تا اجرای کامل دولت الکترونیک فاصله دارد، تصریح کرد: راه اندازی دفترهای خدمات الکترونیک به مثابه وجود دولت الکترونیک نیست و مسوولان باید برای تحقق این امر مهم با یکدیگر همکاری بیشتری داشته باشند. 
استاندار اصفهان تسهیل و شتاب در اجرای کار مردم و افزایش رضایت عمومی را از جمله پیامدهای اجرای این طرح برشمرد و اظهارداشت: توسعه دولت الکترونیک باید به نحوی صورت گیرد تا از مراجعه حضوری مردم به ادارات جلوگیری و در هزینه و زمان صرفه جویی شود.
رضایی تاکید کرد: مسوولان باید با بخشنامه ها و قوانین، گره از کار مردم باز کنند ولی در بعضی از اداره ها با سوء استفاده از این بخشنامه ها، گره در کار مردم می اندازند.
وی با بیان اینکه دولت زیرساخت خوبی برای تحقق دولت الکترونیک در استان ایجاد کرده است، تاکید کرد: باید از این زیرساخت ها در راستای خدمت به مردم و تسریع در کار آنها استفاده کرد.
استاندار اصفهان بر تشکیل پنج کمیته تخصصی زیرساخت ارتباطی، امنیت، خدمات الکترونیک، شهر هوشمند و ارزیابی و توسعه منابع تاکید کرد و افزود: باید در این کمیته ها تحقق کامل دولت الکترونیک در استان پیگیری و تسریع شود.


تعداد بازدید: 51
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری استان اصفهان میباشد.
Powered by DorsaPortal