دولت و ملت، همدلی و هم زبانی استانداری اصفهان
صفحه اصلی
1398/01/25 استاندار اصفهان: کرامت و بزرگواری جانبازان سرافراز برای همه درس است
استاندار اصفهان: کرامت و بزرگواری جانبازان سرافراز برای همه درس است
دکتر عباس رضایی در دیدار با جانبازان قطع نخاعی استان اظهارداشت: کرامت، بزرگواری و بزرگ منشی جانبازان سرافراز برای همه ما درس است.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، دکتر عباس رضایی به مدت 3 ساعت با حضور در آسایشگاه جانبازان قطع نخاعی، با این عزیزان سرافراز دیدار و گفتگو نمود و در جلسه ای به بررسی مسائل و مشکلات آنان پرداخت.
دکتر عباس رضایی در این جلسه اظهارداشت: جانبازان سرافراز ولی نعمتان ما هستند و حق زیادی بر گردن همه مسئولان و مردم دارند.
استاندار اصفهان با بیان اینکه سفارش جانبازان این است که همه مسئولان در راستای خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی گام بردارند، افزود: جانبازان با بزرگواری و بزرگ منشی علیرغم اینکه با مشکلات متعدد جسمی روبرو هستند ولی بسیار خوب با این امتحان الهی برخورد می کنند.
عباس رضایی با بیان اینکه با افزایش سن، مشکلات جانبازان نیز بیشتر می شود، افزود: چندین دهه نشستن بر روی ویلچر مشکلاتی را ایجاد خواهد کرد و مشکلات خاصی را برای جانبازان بوجود می آورد.
وی با بیان اینکه بخشی از مشکلات جانبازان در استان قابل حل و بخشی نیز باید از سوی بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور حل شود، اظهارداشت: تکمیل ساختمان مربوط به این عزیزان مسائل فنی خاص خود را دارد که پیگیری های لازم صورت خواهد گرفت.
رضایی همچنین به مشکل اشتغال جانبازان و فرزندان آنان اشاره کرد و افزود: اشتغال جانبازان و فرزندان آنان مبنای قانونی دارد و همه ادارات موظف هستند که بر این مبنا عمل نمایند.
استاندار اصفهان مناسب سازی معابر را نیز از دیگر مشکلات عنوان شده برشمرد و بر پیگیری بر رفع این مشکل نیز تاکید کرد.
گفتنی است در این جلسه استاندار اصفهان بمنظور تسریع در رفع مشکلات این عزیزان با برخی مدیران تماس گرفت و خواستار رفع مشکلات شد.
تعداد بازدید: 64
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری استان اصفهان میباشد.
Powered by DorsaPortal