دولت و ملت، همدلی و هم زبانی استانداری اصفهان
صفحه اصلی
1398/01/23   بامدیریت معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان،نیروهای ستاد هماهنگی مدیریت بحران اصفهان و شهرداری اصفهان و  به عنوان استان معین در مناطق 3 و 5 اهواز مستقر هستند
بامدیریت معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان،نیروهای ستاد هماهنگی مدیریت بحران اصفهان و شهرداری اصفهان و به عنوان استان معین در مناطق 3 و 5 اهواز مستقر هستند
با مدیریت مهندس حجت اله غلامی نیروهای ستاد هماهنگی مدیریت بحران اصفهان و شهرداری اصفهان، به عنوان استان معین در مناطق 3 و 5 اهواز مستقر و در حال انجام ماموریت های محوله به صورت شبانه روزی هستند.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، با مدیریت مهندس غلامی، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان، بهمراه تیم خبری با هماهنگی اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان کمک های مردمی به مناطق سیل زده خوزستان اعزام شدند.
مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری  اصفهان در این خصوص اظهارداشت: با توجه به اینکه استان اصفهان معین استان خوزستان و شهر اهواز شد، با هیاتی شامل؛ معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری، شهردار اصفهان و 3 تن از شهرداران - محمدی، توکلی و ثابت راسخ همراه و همزمان اکیپی از ماشین آلات سنگین از اصفهان در شهر اهواز در دو منطقه 3و 5 مستقر شدند.
وی با بیان اینکه دفتر ستاد معین اصفهان نیز در فرمانداری اهواز است و کار از همان لحظه شروع شد، افزود: وظیفه و کار ما استحکام بخشی و ساخت دیواره ساحلی کارون بوده که تا این ساعت به صورت شبانه روزی و دو شیفت کار شده است.
مدیر عامل سازمان آتش نشانی اصفهان با اشاره به اینکه اکیپی از آتش نشان های اصفهان و فولادشهر نیز فعال هستند، اظهارداشت: تیم آتش نشانی اصفهان با قایق ها و غواصانی که در اختیار دارد مردم را در شهرک ها صنعتی و  مناطقی که نیاز است، منتقل می کنند.
گلابی با بیان اینکه تمام اکیپ 72 ساعت است بی وقفه در حال فعالیت هستند و  نخوابیده اند، یادآور شد: نزدیک به 150 دستگاه آوردیم که تمام آنها نیاز به کنترل دارد و هر لحظه امکان شکست دیواره بود و از ما درخواست کمک می شد و بین مدیران و شهرداری که آمدند تقسیم کار شده است.
تعداد بازدید: 60
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری استان اصفهان میباشد.
Powered by DorsaPortal