دولت و ملت، همدلی و هم زبانی استانداری اصفهان
صفحه اصلی
1397/12/21 معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری  اصفهان خبر داد:  نظارت جدی بر بازار  و کنترل قیمت ها در آستانه نوروز
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری اصفهان خبر داد: نظارت جدی بر بازار و کنترل قیمت ها در آستانه نوروز
دکتر حسن قاضی عسگر اظهارداشت: در آستانه نوروز به منظور کنترل قیمت ها، نظارت بر بازار به صورت جدی تر صورت خواهد گرفت.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، دکتر حسن قاضی عسگر، معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری در نشست ستاد تنظیم بازار استان اظهارداشت: دستگاه های نظارتی به صورت جدی همچون گذشته بمنظور کنترل قیمت ها، بر نرخ اقلام نظارت لازم داشته باشند.
قاضی عسگر خاطر نشان کرد: ستاد تنظیم بازار استان در تلاش است که از یک طرف مکانیزم بازار را تحت تاثیر قرار ندهد و از طرف دیگر نیز با نظارت مستمر از سوء استفاده برخی افراد جلوگیری نماید.
وی با بیان اینکه نتایج جلسات قبل نشان می دهد که قیمت شکر و مرغ تا حدود زیادی کنترل شده است، افزود: خروج مرغ زنده از استان ممنوع شده است و در آینده نزدیک نیز مرغ منجمد توزیع خواهد شد.
حسن قاضی عسگر با اشاره به تمهیدات لازم در خصوص گوشت قرمز و مرغ گفت: واردات زیادی در خصوص گوشت قرمز صورت گرفته است و این اقلام بصورت گسترده از تعاونی های روستایی و کارمندی ودیگر دستگاه های مختلف توزیع می شد و تلاش خواهیم کرد که با این تمهیدات با نزدیک شدن به روزهای پایانی سال، گوشت با قیمت مصوب و گسترده تر از قبل توزیع شود و مرغ هم از لحاظ قیمتی به ثبات رسد.
قاضی عسگر یادآور شد: به منظور اینکه ستاد تنظیم بازار به صورت نظام مند و سیستماتیک کار خود را ادامه دهد 4 گروه تخصصی در حوزه تامین مواد پروتئینی، شکر و برنج، تامین و توزیع میوه و کاغذ و لاستیک و ... تشکیل شده است و در این کارگروه ها افراد متخصص بمنظور کنترل بازار راهکارهای تخصصی را به کارگروه ارائه می دهند.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری اصفهان با بیان اینکه در آستانه سال نو، پنج هزار تن سیب درختی و پرتقال آماده توزیع در بازار استان اصفهان شده است، افزود: سیب و پرتقال با قیمت مناسب برای مصرف کننده به تدریج در بخش های مختلف توزیع خواهد شد.
تعداد بازدید: 49
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری استان اصفهان میباشد.
Powered by DorsaPortal