دولت و ملت، همدلی و هم زبانی استانداری اصفهان
صفحه اصلی
1397/08/16 با حضور استاندار اصفهان جلسه هئیت امنای حضرت سلطان علی ابن محمد باقر در مشهد اردهال برگزار شد
با حضور استاندار اصفهان جلسه هئیت امنای حضرت سلطان علی ابن محمد باقر در مشهد اردهال برگزار شد
جلسه هئیت امنای حضرت سلطان علی ابن محمد باقر به ریاست دکتر مهرعلیزاده در مشهد اردهال تشکیل شد و موارد مهمی در خصوص طرح توسعه این آستان مقدس به تصویب رسید.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، دکتر محسن مهرعلیزاده در ادامه سفر به شهرستان های کاشان و نطنز ضمن زیارت و عطر افشانی مرقد مطهر و مضجع شریف امام زاده سلطان علی ابن محمد باقر (ع) در مشهد اردهال در جلسه هئیت امنای حضرت سلطان علی ابن محمد باقر حضور یافت و موارد مهمی در خصوص طرح توسعه این آستان مقدس به تصویب رسید.
دکتر مهرعلیزاده در این جلسه که با حضور مدیران استانی و محلی و امام جمعه منطقه اردهال برگزار گردید؛ اظهارداشت: ماه های محرم و صفر برکات بسیار زیادی برای مسلمانان و مردم ایران دارد و این مهر و محبت و ارادت مردم به ساحت اهلبیت(ع) و فرزندان آنان، انرژی لازم را به مسئولین می دهد که در راه آبادی این اماکن مقدس اهتمام بیشتری داشته باشند.
استاندار اصفهان با بیان اینکه در فاصله سفر گذشته اینجانب تا این سفر ، خوشبختانه فعالیتهای زیاد و قابل توجهی صورت گرفته است، افزود: این امر بیانگر این است که مردم با تمام توان در این راه مقدس تلاش می کنند و مسئولین هم باید در این راستا همراه با مردم تلاش مضاعف داشته باشند.
مهرعلیزاده با تصویب طرح مصوب اوقاف اظهارداشت: در این طرح توسعه صحن امام زاده در 156 هکتار می باشد که از فرماندار کاشان درخواست می کنیم طی حداکثر 3 روز آینده مکاتبات لازم را در خصوص نحوه اجرایی شدن طرح جامع انجام دهند و به صورت ویژه پیگیری های لازم را به انجام رسانند و اینجانب نیز تمامی همت خود را برای اجرای این طرح بکار خواهم بست.
گفتنی است در این جلسه ملی شدن طرح جامع آستان مقدس، واگذاری ساختمان درمانگاه و ساختمان جهادکشاورزی، مرمت بنای حرم و حمایت از واگذاری املاک و ... ازجمله درخواست های هیأت امنای امامزاده از مدیریت استان بود.
تعداد بازدید: 185
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal