دولت و ملت، همدلی و هم زبانی استانداری اصفهان
صفحه اصلی
1397/08/16 استاندار اصفهان:  مردم ایران و مکتب تشیع عزاداریها را تبدیل به یک تفکر عمیق  و حماسه بزرگ کرده اند
استاندار اصفهان: مردم ایران و مکتب تشیع عزاداریها را تبدیل به یک تفکر عمیق و حماسه بزرگ کرده اند
دکتر محسن مهرعلیزاده اظهارداشت: مردم ایران و مکتب تشیع عزاداریها را تبدیل به یک تفکر عمیق و حماسه بزرگ کرده اند و نمونه ی بارز آن راهپیمایی بسیار باشکوه اربعین است.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، دکتر محسن مهرعلیزاده در امام زاده آقاعلی عباس بادرود، ضمن زیارت مرقد مطهر این امام زاده و شاهزاده محمد و همچنین امامزاده حسین بن علی النقی(ع) در جمع هزاران نفر از زائران امامزاده آقاعلی عباس سخنرانی نمود.
استاندار اصفهان در این مراسم اظهارداشت: گرچه این روزها ایام عزاداری رحلت پیامبر اکرم(ص) و امام حسن مجتبی(ع) و امام رضا (ع) است ولی مردم ایران و مکتب تشیع عزاداریها را تبدیل به یک تفکر عمیق و حماسه بزرگ کرده اند و نمونه ی بارز آن راهپیمایی بسیار باشکوه اربعین است.
مهرعلیزاده افزود: در راهپیمایی اربعین اوج حماسه و تفکر ناب شیعه نمایان است و این نشان دهنده استکبار ستیزی و ظلم ستیزی شیعه و مردم ایران است.
استانداراصفهان این روزها را روزهای عربده کشی سران امریکا و استکبار جهان نامید و افزود: در طول 40 سال گذشته امریکا و دشمنان انقلاب اسلامی هرچه توانستند توطئه، ظلم و تحریم کردند.
محسن مهرعلیزاده با اشاره به رویدادهای 13 آبان افزود: امریکا امسال در 13 آبان نیز بزرگترین تحریم ها را راه انداختند و از هیچ کوششی برای سرکوب ملت بزرگ ایران دریغ نکردند ولی نتوانسته اند و نخواهند توانست به اهداف خود برسند.
استاندار اصفهان حضور در این مراسم را بعنوان آیین چهل و هشتمی، نشاندهنده ی ارادت مردم به ساحت اهل البیت (ع) و نشان دهنده ی پایبندی مردم به مکتب سرخ عاشورا و استکبار ستیزی مردم ایران برشمرد و اظهارامیدواری نمود که مدیران بتوانند مسائل و مشکلات این منطقه از جمله اسکان زائران این امامزادگان را بزودی پیگیری و حل نمایند.
گفتنی است پس از این مراسم نماز ظهر و عصر به امامت حضرت آیت الله امامی کاشانی در امام زاده آقاعلی عباس(ع) اقامه گردید.
تعداد بازدید: 116
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal