دولت و ملت، همدلی و هم زبانی استانداری اصفهان
صفحه اصلی
1397/07/18 استاندار اصفهان عنوان کرد:  ملاقات های مردمی در تصمیمات کلان و دستوراتی که برای حل مشکلات مردم به مدیران ارائه می شود، راهگشا خواهد بود
استاندار اصفهان عنوان کرد: ملاقات های مردمی در تصمیمات کلان و دستوراتی که برای حل مشکلات مردم به مدیران ارائه می شود، راهگشا خواهد بود
دکتر محسن مهرعلیزاده در جریان ملاقات مردمی اظهارداشت: ملاقات های مردمی باعث خواهد شد که با مسائل و مشکلات مردم بیشتر آشنا می شویم و تصمیمات مناسبی برای برطرف شدن مشکلات اتخاذ گردد .

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، تعدادی از هم استانی ها به مدت 3 ساعت مشکلات خود را به صورت حضوری و رو در رو با استاندار اصفهان مطرح نمودند و استاندار اصفهان نیز دستورات لازم را برای رفع این مشکلات صادر نمود.
دکتر محسن مهرعلیزاده در جریان این ملاقات مردمی با اشاره به اینکه فرآیند اداری برای برطرف شدن مشکلات مردم با کندی همراه است، اظهارداشت: بعضی از نظام های اداری به لحاظ قوانین و مقررات موجود و سلیقه مدیران و کارکنان، برای رفع مشکلات مردم با کندی پیش می رود.
وی با اشاره به اینکه ساز و کار و انجام فرآیندهای اداری در استان اصفهان سنگین است و اجازه حل مشکلات اداری را به مردم نمی دهد، خاطر نشان کرد: با این حال مردم نجیبانه رفتار می کنند ولی مدیران و مسئولان باید بدانند تا زمانی که مشکل شهروندان حل نشده، کاری انجام نداده اند و احساس نکنند که رابطه رئیس و مرئوسی بین آنها و مردم برقرار می باشد.
وی ملاقات و دیدار مستقیم با مردم را بهترین راه برای آشنایی با انواع مشکلات آنها و بسیار مفید وسازنده خواند و افزود: برگزاری اینگونه ملاقات ها و دیدارها در تصمیمات کلان و دستوراتی که برای حل مشکلات مردم به مدیران ارائه می شود، راهگشا خواهد بود.
مهرعلیزاده با بیان اینکه جلسات ملاقات و دیدارهای مردمی که با حضور مدیران کل برای بررسی و حل مشکلات مردم برگزار می شود، بسیار لذت بخش می باشد، اظهارداشت: در این جلسات دستور صریح برای حل مشکلات مردم صادر می شود.
استاندار اصفهان با تاکید بر اینکه ادارات و دستگاهها باید به نحوی همکاری کنند تا مردم کمتر با مشکل مواجه شوند، یادآور شد: طی 11 ماه گذشته با برطرف شدن بسیاری از مشکلات اداری، روحیه مردم این استان تغییر کرده است ولی با این وجود باید بیشتر در راستای حل مشکلات اداری مردم تلاش نماییم.
استاندار اصفهان در پایان خاطر نشان کرد: ارتباط مستقیم با مردم از طریق ارتباط با سامانه سامد و برگزاری این دیدارهای مردمی بصورت ماهانه ادامه خواهد یافت و با استمرار این نوع برنامه ها با مسائل و مشکلات مردم بیشتر آشنا می شویم و این آشنایی کمک خواهد کرد تا تصمیمات مناسبی برای برطرف شدن مشکلات اتخاذ گردد.
تعداد بازدید: 208
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal